półtrzeźwe i półpijane okno na świat
Blog > Komentarze do wpisu

Klasyfikacja kandydatów na kochanków

Ponieważ nadal pada sporo rozmawiamy, bo ileż można sex uprawiać, no i faceci w przeciwieństwie do kobiet potrzebują się „regenerować” , więc niewątpliwie rozmowy mają pozytywny wpływ na mój włoski bo przecież nie na jego polski, nadal wysłany do sklepu po gęś wraca z kaczką, ale ja nie o tym.

Przedyskutowaliśmy ostatnio w gronie polsko-włosko-portugalsko-francuskim sprawę szukania i klasyfikacji kandydatów na kochanków, obu płci żeby nie było.

Wiec jak to jest, wchodzicie na imprezę szukając potencjalnego kochanka, w wersji hardcorre potencjalnego partnera do życia we dwoje, no co kto lubi o gustach się nie dyskutuje.

Wchodzicie i co?

Nasza międzynarodowa komisja doszła do wniosku że z miejsca klasyfikujemy obecnych na: wolni, zajęci i nie nadający się.

Wolni – to ci których nie pilnuje zazdrosny partner, nie usiłują schować ręki ze śladem po obrączce kiedy pytają co robisz wieczorem bo zwyczajnie im to zwisa, lub nie maja takiego śladu.

Zajęci – wiadomo mąż/żona u boku skutecznie zabija wzrokiem wszystkich w koło, jeśli jesteś singlem lepiej nie podchodzić nawet jeśli cię nie interesują ale chciałaś się przywitać bo chodziliście razem do przedszkola.

Nie nadający się – to wolni i zajęci ale kompletnie nie w naszym typie,  łącznie sklasyfikowani jako opcja „nie istnieje taka ilość alkoholu po której poszła bym z tobą do łóżka

Jasne zdarzają się wpadki typu zajęty ale nadający się, przy czym o tym ze zajęty dowiadujesz się w momencie gdy wybiega zaraz po z obłędem w oczach „jak późno”,  w sumie jeśli byłaś na łowach na kochanka a on w łóżku był spoko to nie ma sprawy. Przecież nie chciałaś z nim iść do ołtarza i nie widziałaś siebie w bieli i z gromadką dzieci, chciałaś się z nim tylko pieprzyć i to zrobiłaś i o ile nie będzie o tym opowiadał zonie dołączając twój adres do tej spowiedzi żeby małżonka mogła wyładować swoją złość na niego na ciebie, bo przecież łatwiej się złościć na kobietę a nie na swojego wybranka, który mógłby jeszcze zmądrzeć i zołzę zostawić, to po wszystkim, jeśli miałaś wizje to spotkanie z przyjaciółkami spa i inne takie tez załatwią sprawę.

Chyba że jesteś kopciuszkiem który myślał że znalazł księcia ale ja takich nie znam, ani nikt z grona rozmówców wiec nie wiemy co się wtedy dzieje.

Cdn…

środa, 26 marca 2014, polpijana
Tagi: Kochanki łowy

Polecane wpisy

 • Nie kochanie

  Zgodnie z zaleceniem lekarza staram się nie kontaktować z nadmierną ilością ludzi, gdyż istnienie podejrzenie iż jestem chora na chorobę zakaźną, trochę słabo a

 • Rycerz bez zbroi

  Tup tup tup szłam sobie onegdaj spokojnie nad Wisłę by zgodnie z wieściami wysłanymi wcześniej do Natalii zafundować sobie przyspieszoną lekcję pływania, i pewn

 • klęska urodzaju

  Jakoś tak mam ostatnio, że zrobiłam się popularna, nie że od razu zostałam celebrytką, co to to nie, ale drzwi się mi w domu rzadko zamykają od natchnionych ko

 • tort

  właśnie go zmuszono do marzenia o spacerze po polu lawendy